Filters and sort order
17 Items
available
Athena Bloom A + B 946 ml, 3,79 L
from
25,13 €
available
Athena PK 946 ml, 3,79 L
from
15,88 €
available
Athena Pro Bloom 4,54 kg
79,75 €
17,57 € per 1 kg
available
Athena Grow A + B 946 ml, 3,79 L
from
23,45 €
available
Athena Pro Core 4,54 kg
79,75 €
17,57 € per 1 kg
available
Athena Pro Fade 946 ml, 3,79 L
from
15,88 €
available
Athena Pro Grow 4,54 kg
79,75 €
17,57 € per 1 kg
available
Athena Balance 946 ml
15,88 €
16,79 € per 1 l
available
Athena Blended Line Starter Set
83,95 €
88,74 € per 1 l
available
Athena CaMg 946 ml, 3,79 L
from
15,88 €
available
Athena Cleanse 946 ml
20,92 €
22,12 € per 1 l
available
Athena IPW Integrated Plant Wash 946 ml
54,54 €
57,65 € per 1 l
available
Athena Pro Balance 4,54 kg
79,75 €
17,57 € per 1 kg
available
Athena Pro Mix Kit 3-in-1 with 9,46 L each
193,19 €
free shipping
available
Athena Roots Culture Media 10 x 125ml
-10%
36,05 €
28,84 € per 1 l
available
Athena Shoots Culture Media 10 x 125ml
-10%
36,05 €
28,84 € per 1 l