Filters and sort order
5 Items
available
Soma's Sacred Living Soil 50L
33,53 €
0,67 € per 1 l
available
Soma's Sacred Compost Tea 5L
14,20 €
2,84 € per 1 l
available
Soma's Sacred Soil Mykorrhiza 100g
14,20 €
142,02 € per 1 kg
available
Soma's Sacred Dry Bio Molasses 500g
14,20 €
28,40 € per 1 kg
available
Soma's Sacred DIY Living Soil Mix 700g
20,92 €
29,89 € per 1 kg