Filters and sort order
32 Items
available
Terra Aquatica pH- Down Regulator 500ml
8,32 €
16,64 € per 1 l
available
Terra Aquatica Protect Immune System Activator 60ml
16,72 €
278,71 € per 1 l
available
Terra Aquatica pH+ Up Regulator 500ml
7,48 €
14,96 € per 1 l
available
Terra Aquatica Organic DryPart Grow 800 g
-24%
15,88 €
19,85 € per 1 kg
Terra Aquatica by GHE is one of the leading innovators in the field of hydroponics and is acknowledged all over the world.
The company is a specialist for versatile hydroponic systems and for a wide range of different nutrients and additives such as Mineral Magic or Ripen.