Filters and sort order
168 Items
All manufacturers
- Plant Life Nutrients 2 Items found
- Advanced Hydroponics 6 Items found
- Advanced Nutrients 33 Items found
- Atami 11 Items found
- Canna 25 Items found
- Green House Seed Co. 9 Items found
- Hesi 19 Items found
- Plagron 23 Items found
- T.A. Terra Aquatica 12 Items found
- Aptus 2 Items found
- mills 1 Items found
- Athena 15 Items found
- GreenPlanet 7 Items found
- Bio Nova 2 Items found
Size
- 1 L 91 Items found
- 10 L 40 Items found
- 2,5 L 4 Items found
- 20 L 10 Items found
- 250 ml 28 Items found
- 5 L 68 Items found
- 50 L 2 Items found
- 500 ml 39 Items found
- 25 L 2 Items found
- 100 ml 7 Items found
- 500 g 10 Items found
- 1 kg 13 Items found
- 2,5 kg 8 Items found
- 125 g 6 Items found
- 10 ml 2 Items found
available
Plagron PK 13-14 500ml, 1L, 5L
from
4,96 €
available
CANNA Start 500 ml, 1 L
from
9,16 €
available
Plagron Light Mix Terra with Perlite 50 L
11,68 €
0,23 € per 1 l
available
CANNA Terra Seedmix 25L
15,04 €
0,60 € per 1 l
available
Plagron Grow Mix Terra with Perlite 50 L
14,20 €
0,28 € per 1 l
available
CANNA COGr Flores A+B 1L, 5L, 10L
from
12,56 €
available
Terra Aquatica pH- Down Regulator 500ml
8,32 €
16,64 € per 1 l
available
Plagron ph+ Regulator 500ml
7,48 €
14,96 € per 1 l
available
Plagron Coco A & B 1L, 5L, 10L
from
12,52 €
6,26 € per 1 l
not available
Plagron Hydro A & B 1L, 5L, 10L
from
14,20 €
7,10 € per 1 l
available
Advanced Hydroponics Silica 100 ml
11,68 €
116,81 € per 1 l