Filters and sort order
24 Items
available
AC Infinity CLOUDFORGE T5 Humidifier 9 litres with intelligent control
150,42 €
free shipping
available
Canna Coco Coarse 50L
18,40 €
0,37 € per 1 l
available
Neudorff Blue Sticky Traps 8 x 13 cm, 10 pcs., for thrips
5,80 €
0,58 € per 1
available
CANNA Silica 250 ml, 1 L
from
9,16 €
available
Homegrow24 Mycorrhiza Granules 100g
12,52 €
125,21 € per 1 kg
available
Kaya Coir Grow Pot 4.73 L
3,28 €
0,69 € per 1 l
available
Kaya Coir Grow Pot 7.57 L
4,62 €
0,61 € per 1 l
available
Lumen King Eco Controller | 2-channel controller for LED & HPS
158,82 €
free shipping
available
Lumen King LED Grow Light Eco Line 1000W
327,65 €
free shipping